Металопластикові вікна та двері

Металопластикові вікна та двері займають впевнені позиції при склінні сучасних будинків та споруд.

Така популярність виправдана багатьма перевагами, які мають такі конструкції. Зокрема, при правильній комплектації металопластикові  вікна та двері запобігають протягам, мають гарні показники енергоефективності та звукоізоляції. 

Важливим фактором, який сприяв широкому розповсюдженню ПВХ конструкцій було різноманіття дизайнерських рішень. Завдяки процесу ламінування профілів у більш ніж у 40 кольорів та можливості імітувати навіть текстури дерева, ПВХ конструкції широко використовують як у приватному так і в масовому будівництві.

В компанії EKIPAZH є можливість замовити стандартні та нестандартні металопластикові вікна та двері з європейських профільних систем aluplast, українських систем — WDS, та з власних систем компанії — EKIPAZH Ultra. Всі відкривні конструкції комплектуються європейською фурнітурою WINKHAUS або українською фурнітурою AXOR.

Асортимент

Як стати партнером?

Ви вже готові співпрацювати з EKIPAZH? Якщо «так» - тисніть «Хочу стати Партнером» і залишайте Ваші дані. А якщо ще «ні» - дозвольте нам вас переконати. Натисніть на кнопку «Більше переваг» і ми максимально докладно і відкрито розповімо про вигоди співпраці з нами.

Алюмінієві конструкції

Алюмінієві вікна і двері — це сучасне рішення для будівництва. Вони поєднують у собі стильний дизайн, міцність та високу функціональність. Крім того, алюмінієві конструкції мають велику палітру кольорових рішень, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для ваших архітектурних задумок. Компанія ЕKIPAZH може запропонувати Вам алюмінієві системи від грецького виробника — Alumil та системи власного виробництва EKIPAZH.

Алюмінієві профілі виготовляють з композитного матеріалу — сплаву алюмінію, кремнію і магнію. З цього виходять основні його характеристики — це легкий по вазі, гнучкий у виробництві і міцний в експлуатації матеріал.

Якщо Вам потрібно нестандартне рішення, або конструкція великого розміру — тоді це тільки алюміній!

Алюмінієві світлопрозорі конструкції можуть бути самих нестандартних видів: з них виготовляють міцні вхідні алюмінієві двері, розсувні двері великих розмірів, зимові сади, скляні дахи, різні фасадні споруди, вентильовані фасади.

 

Асортимент

Суцільноскляні конструкції та спецсклопакети

Суцільноскляні конструкції — це сучасне та естетичне рішення у сфері архітектури та дизайну, яке передбачає використання скла як основного конструктивного матеріалу без видимих металевих рамок або профілів. Основною перевагою суцільноскляних конструкцій є максимальне використання природного світла та створення відчуття простору і прозорості. Це дозволяє створити відкриті та світлі приміщення, заповнені природним світлом, що позитивно впливає на наше самопочуття та настрій. Компанія EKIPAZH може запропонувати різні типи суцільноскляних конструкцій.

Сьогодні дуже затребувані суцільноскляні перегородки, які застосовуються в різних сферах, як в будинках, так і в офісах, встановлюються на об’єктах різного призначення. Крім житлових будинків і квартир, скляні перегородки затребувані в торгово-розважальних комплексах, виставкових залах, аеропортах, офісних центрах.

Дуже часто суцільноскляні конструкції встановлюються в офісах, де проводяться наради, оскільки вони створюють відчуття легкості, водночас не пропускають зайвих звуків.

 

Асортимент