Металопластикові вікна та двері від заводу-виробника EKIPAZH

Металопластикові вікна та двері

Металопластикові вікна та двері займають впевнені позиції при склінні сучасних будинків та споруд.

Така популярність виправдана багатьма перевагами, які мають такі конструкції. Зокрема, при правильній комплектації металопластикові  вікна та двері запобігають протягам, мають гарні показники енергоефективності та звукоізоляції. 

Важливим фактором, який сприяв широкому розповсюдженню ПВХ конструкцій було різноманіття дизайнерських рішень. Завдяки процесу ламінування профілів у більш ніж у 30 кольорів та можливості імітувати навіть текстури дерева, ПВХ конструкції широко використовують як у приватному так і в масовому будівництві.

Асортимент

Як стати партнером?

Ви вже готові співпрацювати з EKIPAZH? Якщо «так» - тисніть «Хочу стати Партнером» і залишайте Ваші дані. А якщо ще «ні» - дозвольте нам вас переконати. Натисніть на кнопку «Більше переваг» і ми максимально докладно і відкрито розповімо про вигоди співпраці з нами.

Алюмінієві конструкції

Алюмінієві профілі виготовляють з композитного матеріалу – сплаву алюмінію, кремнію і магнію. З цього виходять основні його характеристики – це легкий по вазі, гнучкий у виробництві і міцний в експлуатації матеріал.

Якщо Вам потрібно нестандартне рішення, або конструкція великого розміру – тоді це тільки алюміній!

Алюмінієві світлопрозорі конструкції можуть бути самих нестандартних видів: з них виготовляють міцні вхідні алюмінієві двері, розсувні двері великих розмірів, зимові сади, скляні дахи, різні фасадні споруди, вентильовані фасади.

Асортимент

Суцільноскляні конструкції та спецсклопакети

Сьогодні дуже затребувані суцільноскляні перегородки, які застосовуються в різних сферах, як в будинках, так і в офісах, встановлюються на об’єктах різного призначення. Крім житлових будинків і квартир, скляні перегородки затребувані в торгово-розважальних комплексах, виставкових залах, аеропортах, офісних центрах.

Дуже часто суцільноскляні конструкції встановлюються в офісах, де проводяться наради, оскільки вони створюють відчуття легкості, в той же час не пропускають зайвих звуків.

Асортимент